גרביים מנדפות זיעה

גרביים מנדפות זיעהפעילויות יומיומיות ושהות ארוכה בחוץ מציבות לחץ על הרגליים, כך שגרביים מנדפות זיעה הן קו ההגנה הראשון שלכם לשמירה על רגליים יבשות, ללא כאבים וללא שלפוחיות.

בעוד שהמונח נשמע אולי מצחיק, אין להכחיש את השיפור המשמעותי בבריאות הרגל, בהשוואה לגרביים הישנות המיוצרות מכותנה והעוטפות את הרגליים כמו צינור. מאמר זה משווה בין בחירה בגרביים מנדפות זיעה לבין גרביים רגילות.

גרביים מנדפות זיעה מותאמות לפעילות

גרביים אלו נבחרות בהתאם לפעילות המיועדת.

גרביים מנדפות זיעה כבדות

העובי הנוסף שלהן מספק התאמה טובה יותר למטיילים. הן מציעות יותר ריפוד בעקב כף הרגל בהשוואה לגרביים מנדפות זיעה קלות. הן מכילות אף תוספת ריפוד על החלק העליון של כף הרגל והקרסול לנוחות הליכה של שעות ארוכות בשבילים מפותלים. ניתן להשתמש בהן עם או ללא מדרסים או גרביים צרות יותר.

גרביים אתלטיות – קטגוריה רחבה זו נעה בין גרביים מסורתיות לגרביים מנדפות זיעה המיועדות לשימוש ספורטאים במהלך אימון וריצה. הן מספקות ריפוד נוסף ומונעות תנועות שגויות כפי שעושים מדרסים.

גרבי ריצה – זמינות כגרביים צרות דקות עם ריפוד קטן או גרפיים בעלות ריפוד סמיך בעקב כף הרגל. חלק מהספורטאים העוסקים בריצה מעדיפים פחות ריפוד על מנת להתאים טוב יותר לנעליים, אם אינם משתמשים במדרסים. אחרים זקוקים לריפוד נוסף להפחתת עייפות הרגל.

גרבי הליכה – אלו מציעות ריפוד ומתאימות לאימונים אינטנסיביים על הליכוני כושר.

גרביים מנדפות זיעה לשימוש יומיומי – זמינות במגוון סגנונות, גוונים וטקסטורות. אלו הן גרביים קלות שרובן מיוצרות מצמר.

גרבי הליכה קלות – גרביים דקות יחסית המספקות התאמה טובה למטיילים. הן מרחבות ומיועדות ללבישה מעל הגרביים הרגילות, המטרה היא ספיגת לחות וריפוד מותאם לעקב כף הרגל. הן דקות יותר מגרבי הליכה מנדפות זיעה המותאמות לספורטאים, וניתנות לשימוש עם או ללא מדרסים וגרביים צרות יותר.

גרבי טיפוס הרים – גרביים כבדות אלו הן האפשרות העבדה ביותר של גרביים מנדפות זיעה, וזמינות עם תוספת נפח וריפוד להתאמה לשימוש בתנאי מזג אוויר קר והליכה על אזורים סלעיים.

גרבי סקי – אלו הן גרביים מרופדות באזור השוק וכף הרגל. הן צרות ואינן מיועדות לספק חום משמעותי, אלא להגן על הרגליים מפני נקודות לחץ ושפשוף בתוך המגפיים. העיצוב שלהן משמש אף להתנהלות נוחה במהלך התנועות המפותלות של גלישת סקי.

גרביים מנדפות זיעה מיוחדות

זמינות במספר אפשרויות מהן ניתן לבחור.

גרביים צרות

מיועדות ללבישה מתחת לזוג גרביים רגילות. הן מיוצרות מחומרים סינתטיים כגון פוליאסטר, ומושכות לחות מהרגליים אל הגרב החיצונית, שם הזיעה מתאדה.

אלו הן גרביים פופולריות בקרב מטיילים היות וניתן לכבס ולייבש אותן בקלות ובמהירות יותר מאשר גרביים רגילות, כך שהן מתאימות לנסיעות ארוכות.

גרביים סופגות מים – זמינות בשתי אפשרויות. סוג אחד עשוי מבד "נושם", והן נהדרות לטיולים במזג אוויר גשום, כשהשמירה על גרביים יבשות היא צורך אמיתי. לחלופין, ניתן לבחור גרביים עמידות למים מבד "נושם" במקום גרביים רגילות או מדרסים. הן מיוצרות מבד עבה ומהוות מחסום לחדירת לחות לרגל. הן מספקות חום וריפוד ומתאימות לגלישה במים קרים.

גרביים להגנת הבהונות – גרביים אלו משמשות כמו כפפות לרגליים. הן חלקות ומסייעות להגנה על הבהונות ומניעת שלפוחיות בין אצבעות הרגליים, מצב הנוצר כתוצאה מנעילת נעליים חזקות מדי. הן מיוצרות מסיבים סינתטיים, ומיועדות לריצה או טיולים.

גרביים מנדפות זיעה מיוצרות מפליז – זוהי בחירה נעימה לשימוש עם נעליים או סנדלים, או שהן משמשות כמו נעלי בית. הן סופגות לחות אך אינן מתאימות לרגליים כמו גרבי הליכה או מדרסים.

גרביים מחוממות – מכילות סוללה בעלת הספק נמוך ומספקות חום מהיר עמיד בפני הלם. הן פופולאריות לפעילויות המבוצעות בישיבה כגון דיג, ומזג אוויר קר.

מרק איווניר התאמת מדרסים

מרק איווניר התאמת מדרסים

מרק איווניר מייסד ומנהל המרכז למדרסים. המקום שמרכז עבורכם את כל מה שצריך לדעת על עולם המדרסים והתאמה אישית של מדרסים לרגל.

צרו איתנו קשר

גרביים מנדפות זיעה

שיקום איברים

שיקום איברים הוא תחום חדש ומרגש ברפואה מודרנית המבטיח התקדמות גדולה בבריאות ובריאות. על ידי שימוש בטכניקות וטכנולוגיה מתקדמות, מדענים מסוגלים לשחזר איברים ורקמות שנפגעו

למאמר המלא »

קידום אתרים לרופאים

המכון לאורטופדיה הוא עמותה ללא מטרות רווח המציעה טיפול אורטופדי לבלתי מבוטחים וללא מבוטחים. לעתים קרובות קשה למצוא את המילים הנכונות לתאר את מה שהמכון

למאמר המלא »

מידע נוסף

שיקום איברים

שיקום איברים הוא תחום חדש ומרגש ברפואה מודרנית המבטיח התקדמות גדולה בבריאות ובריאות. על ידי שימוש בטכניקות וטכנולוגיה מתקדמות, מדענים מסוגלים לשחזר איברים ורקמות שנפגעו

קידום אתרים לרופאים

המכון לאורטופדיה הוא עמותה ללא מטרות רווח המציעה טיפול אורטופדי לבלתי מבוטחים וללא מבוטחים. לעתים קרובות קשה למצוא את המילים הנכונות לתאר את מה שהמכון

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!