השוואת מחירי מדרסים

למידע נוסף השאירו פרטים נוספים

השוואת מחירי מדרסיםכאשר אנשים סובלים מכאב או ממחלה, הם מוכנים לשלם בכסף רב עבור פתרון טוב שיפיג את הכאב, ימנע את החמרת המחלה או אף יביא לריפוי מוחלט.

יחד עם זאת, כאשר ניתן למצוא פתרון יחסית מקובל, כמו מדרסים לצורך טיפול בכאבי ברכיים ורגליים או לצורך מניעת כאבי גב – אין כל צורך לשלם מחירים מופרזים.

מכיוון שיש לא מעט ספקי מדרסים ומכיוון שיש לא מעט מכונים אורתופדיים שמתמחים בהכנת מדרסים או רפידות לפי מידה, אפשר ואפילו כדאי לבצע השוואת מחירים לפני קניה.

חשוב להשוות בצורה הנכונה

לפני שמבצעים השוואת מחירים בין מדרס אחד לבין מדרס שני, חשוב שההשוואה תהיה נכונה. למה הכוונה כאשר אנו אומרים "השוואה נכונה"? חשוב לשים לב שבין המדרסים יש כאלה שיש להם תוכנות מיוחדות שהפוכות אותם ליקרים יותר ולא יהיה נכון להשוות אותם לסוג שונה לגמרי, שיש לו תכונות שונות לחלוטין. אפשר להדגים זאת כאשר נבחן מצד אחד מדרס פשוט שמיוצר בייצור המוני במפעל לעומת מוצר אחר – שמיוצר בהתאמה אישית.

לכאורה, זה מדרס וזה מדרס. גם את האחד יש להכניס לתוך נעל מתאימה וכך גם את הסוג השני, הזול יותר. למעשה, ההבדל בין שני המדרסים הללו דומה להבדל שבין נעל מהסוג הפשוט ביותר לבין נעל אורתופדית מצוינת.

אם ניקח לדוגמא מדרסים פשוטים שיכולים להיות עשויים מספוג ותו לא, הרי שלא ניתן לצפות למוצר ברמה גבוהה. זהו מוצר זול בהגדרה. מוצר כזה ניתן למצוא במחירים של עשרות שקלים בתצורה הזולה ביותר, לעיתים מאה או מאה וחמישים שקלים למוצר איכותי יותר. מדרס שמיצרים לפי מידה יכול להיות מוצר מיוחד ומורכב שמחירו יכול בקלות להגיע למאות רבות של שקלים. דמים מיוחדים עשויים להגיע למחיר של אלף וגם אלפיים שקלים.

השוואת מחירים בנקודות המכירה

מי שקונה מדרסים מוכנים מראש, כאלה שמיוצרים בייצור המוני ויכולים להיות עשויים מחומרים שונים כגון ספוג, סיליקון, לטקס, יכול למצוא אותם לא רק במכוני אורתופדיה מתמחים. מדרסים כאלה נמכרים גם בבתי מרקחת, בחנויות הנעלה (לעיתים תחת השם – רפידות), בחנויות למטיילים וגם לחיילים. גם אם מדובר במוצר יחסית פשוט ולא מאוד יקר, כדאי מאוד להשוות בין כמה נקודות מכירה בכדי להתרשם מטווח המחירים הראוי להבין מהן רמות המחיר המקובלות.

כאשר מבקשים לרכוש מדרסים יקרים יותר, טובים יותר ואיכותיים יותר, הרי שיש לפנות למכונים אורתופדיים. מדרס לפי מידה זהו מוצר שנדרש כאשר מקבלים המלצה מרופא אורתופד או כאשר רוצים למנוע פציעת ספורט או החמרה בכאבים קשים וכאשר קיים פלטפוס או קשת מוגבהת בכף הרגל.

במקרה זה, כדאי לפנות לכמה וכמה מכונים אורתופדיים בכדי לברר אילו מדרסים הם מציעים ומהן רמות המחיר. נדגיש שיש סוגים שונים של מדרסים לפי מידה, יש איכויות שונות ולכן חשוב להשוות היטב בין המוצרים השונים ונקודות המכירה השונות. אסור ללכת שולל אחר הבטחה למוצר מעולה, שנמכר במחיר כפול מזה שבנקודת המכירה הסמוכה.

השוואת המחיר והשוואת השירות

מדרס טוב, בין אם יקר ובין אם מוזל, יהיה יעיל ואפקטיבי במיוחד כאשר הוא יהיה מותאם לצרכיו של המשתמש. לכן, לצד השוואת המחירים בנקודות מכירה שונות, חשוב להשוות גם את חוויית השירות. לא מדובר אך ורק בחוויה סתם שכן איש מקצוע של ממש יוכל לסייע בהתאמת המדרס הנכון לאדם הנכון. יש הבדל בין מדרס לפלטפוס לבין מדרס לאשים הסובלים מכאב גב. יש שוני בין מדרס שנועד למי שסובל מסוכרת לבין זה שנועד להקל על שברי מאמץ או שחיקה של הסחוס.

מרק איווניר התאמת מדרסים
מרק איווניר התאמת מדרסים

מרק איווניר מייסד ומנהל המרכז למדרסים. המקום שמרכז עבורכם את כל מה שצריך לדעת על עולם המדרסים והתאמה אישית של מדרסים לרגל.

מדרסים לסנדלים
מדרסים לסנדלים

כשחושבים על מדרסים לכף הרגל, מתעוררות באופן כמעט אוטומטי מחשבות על נעליים סגורות. אכן, הרוב הכמעט מוחלט של המדרסים מותאמים לנעליים סגורות. אבל, וזה אבל

למאמר המלא »