מדרסים לספורטאים

צרו איתנו קשר

מדרסים לספורטאיםהעיסוק הנכון בספורט מחייב מודעות לגוף, ביצוע אימונים ותרגולים בצורה נכונה וכן שימוש בעזרים מתאימים. בין העזרים האורתופדיים החשובים ביותר עבור הספורטאי ניתן למצוא את המדרסים.

מדרסים לספורטאים יצליחו לשכך את הזעזועים שמתרחשים בעת פעילות בעצימות גבוהה. הם מספקים תמיכה לגוף כולו, למפרקים, לברכיים. מדרסים יכולים למנוע את הופעתם של כאבים לאחר אימון ממושך.

לאילו ספורטאים כדאי להשתמש במדרסים? לכל מי שעוסק בכך באופן מקצועי או לכל מי שמרבה להתאמן. זה חשוב לשחקני טניס, לעוסקים בענפי ספורט כגון כדור יד, כדורסל או כדורגל, זה חשוב לרוכבי אופניים ולעוסקים באירובי. יש לשים לב, שבכל ענף ספורט יש דגשים שונים לפעילות, יש סיכונים שונים לפציעות שונות ולפי מאפיינים אלה חשוב להזמין את המדרס.

מדרסים לריצה

ריצה היא אחת מהפעילויות הספורטיביות הכי נפוצות בעולם. לצד אלה שעוסקים בריצות למרחקים קצרים או ארוכים, ריצה היא פעילות נלווית לסוגי ספורט רבים אחרים.

מדוע מדרסים לריצה הם דבר חשוב כל כך? מפני שבשעת פעילות זאת ישנם עומסים מכאניים בדרגה מאוד גבוהה. עומסים אלה משפיעים על כף הרגל, על העקב, על הברכיים, על הגב.

הרגליים הפוגעות שוב ושוב במשטח (קשה, בדרך כלל) עשויות לסבול מכאבים, מעייפות ואפילו משברי מאמץ. מדרסים מתאימים, שמספקים תמיכה נאותה וספוגים לא מעט מהאנרגיה, שומרים על בריאות ומונעים אי נוחות לאורך זמן.

מדרסים לטניס

ענף הטניס נחשב לפופולארי מאוד ועוסקים בו אנשים בכל הגילאים. בטורנירים נחשבים ניתן למצוא ילדים, בוגרים ואפילו קשישים. מדרסים לטניס חשובים מאוד כדי להעניק לטניסאי פתרון טוב לספיגת זעזועים ולשמירה על הברכיים.

אמנם מרפק טניס מהווה פציעה מאוד מוכרת בקרב שחקנים פחות מאומנים, אבל גם פגיעות בברכיים, בקרסוליים, נקעים ופציעה ברצועות אינן נדירות. השימוש במדרסים מפחית מאוד את סיכוני הפציעה תוך שמירה על חיים פעילים ומשחק מאומץ.

מדרסים לכדורסל

במשחק הכדורסל נמצאים השחקנים בתנועה מהירה. בשלבים רבים של המשחק מבצע כל שחקן הטעיות, הטיות גוף, קפיצות. במהלך המשחק צריך השחקן לשמור על יציבות וקואורדינציה, לשמור על שיווי משקל ולהימנע מתנועות לא נכונות של מפרקים, ברכיים. מדרסים חשובים מאוד בזמן משחק וגם באימונים. הם מייצבים את הרגל, שומרים על הברך ומונעים פגיעות ספורט מגוונות.

מדרסים לכדוריד

משחק הכדוריד הינו מהיר מאוד ולעיתים גם אגרסיבי למדי. הוא מהיר יותר ממשחק הכדורגל ולעיתים גם מכדורסל. על רקע ריבוי הקפיצות, שינויי התנועה, הריצות – גם כאן יועיל מאוד השימוש במדרס. במיוחד הדבר נכון לגבי מדרסים רב שכבתיים, בעלי רכות ויכולת ספיגת אנרגיה וזעזועים.

מדרסים לכדורגל

גם שחקני כדורגל זקוקים לאמצעי טוב שמונע את תזוזת הרגל בתוך הנעל. גם שחקי כדורגל שמתאמנים ומשחקים בקביעות ללא מדרסים מרגישים בסופו של דבר את התוצאות. שימוש במדרסי כדורגל בדרגה טובה של רכות ימנע פציעות, כאבי גב, פגיעה בסחוס, במיניסקוס. אפשר להתאים מדרסים גם לשחקנים לאחר פציעה וכן לכאלה שסובלים מפלטפוס או מקשת גבוהה.

מדרסים לרוכבי אופניים

מדוע גם רוכבי אופניים זקוקים למדרסים? הסיבה פשוטה – בזמן רכיבה מאומצת מופעלים עומסים רציניים על כפות הרגליים שמדוושות ללא הרף. מדרסים יכולים למנוע כאבים ולחץ, אי נוחות ותחושה של נימול. מדרסים תומכים ברגל ומומלץ להעדיף מדרסים בהתאמה אישית.

מדרסים לאירובי

במהלך אימון אירובי ממוצע מבצעים הרבה מאוד קפיצות, כיפופי ברכיים, תנועות מהירות, כפיפות. מדרסים חשובים לשמירה על רגליים בריאות, לאורך זמן, וכן לשמירה על איזון, מניעת כאב בברכיים או איבוד שיווי משקל. הם מומלצים גם למדריכי אירובי וגם למתאמנים.

מרק איווניר התאמת מדרסים

מרק איווניר התאמת מדרסים

מרק איווניר מייסד ומנהל המרכז למדרסים. המקום שמרכז עבורכם את כל מה שצריך לדעת על עולם המדרסים והתאמה אישית של מדרסים לרגל.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!