מדרסים להרזיה

תוכן עניינים
למידע נוסף השאירו פרטים נוספים

מדרסים להרזיהשימוש במדרסים נושא קשת רחבה של יתרונות. השימוש במדרסים מסייע לשפר את המנח של כף הרגל, תורם רבות ליציבות ולאיזון הטבעי של הגוף, מעניק לנו תמיכה אופטימלית ותורם גם רבות למי שחש כאב כתוצאה מחוסר איזון, דלקות או כאבים בכפות הרגליים, בשוקיים, בגב ובכתפיים.

מדרסים מסייעים להפחתת הזעזועים והפחתת את תחושת העייפות שאנו מרגישים לעתים קרובות ברגליים כתוצאה מעמידה ממושכת או ביצוע פעילות גופנית אינטנסיבית. מסתבר שגם קיים יתרון נוסף, שלא כולנו היינו מודעים אליו – מדרסים מסוימים גם תורמים לתהליך הירידה במשקל.

הקשר בין מדרסים, הרזיה ורפלקסולוגיה

רוב המדרסים שפותחו במטרה לספק את שני היתרונות: היתרון הפיזי של תמיכה גופנית והיתרון הבריא של ירידה במשקל מיוצרים על בסיס המחשבה המגיעה מתחום הרפלקסולוגיה – רפואת כף הרגל. הליכה, עמידה, ריצה או כל פעולה אחרת שאנו עושים מעודדת לחץ על נקודות ספציפיות בכף הרגל שלנו, מה שתורם בעצם לזירוז תהליך חילוף החומרים ובכך גם משפר את קצב הירידה במשקל.

יתרון נוסף של מדרסים אשר פותחו להרזיה, הוא בכך שהם מיוצרים בשיטה הגורמת לגוף להתאמץ יותר מבדרך כלל בזמן הליכה או ריצה וכך למעשה אנו מגבירים את קצב שריפת הקלוריות בזמן מאמץ.

מדרסים להרזיה מתוכננים בצורה כזו שהם פועלים על שלוש מערכות מרכזיות במקביל: הכבד – מה שמעניק תמיכה לתהליך ניקוי הרעלים של הגוף, המעיים – מה שמפחית את תחושת הרעב, עוזר לנו לאכול פחות ומסייע להגביר את קצב חילוף החומרים ומערכת העצבים – מה שתורם לאיזון גופני ולהפחתת תחושת העייפות.

קיימים סוגים שונים של מדרסים להרזיה אשר פותחו על ידי רופאים ויצרניות שונות. ניתן לרכוש את המדרסים בכל המידות כאשר ההמלצה הינה לשלב את השימוש בהם יחד עם פעילות גופנית ותזונה מאוזנת. זהו פיתוח חדשני שאכן הוכח כמביא לתוצאות, אך חשוב להבין שלא מדובר בתרופת קסם ולכן נעילת המדרסים לצורכי הרזיה, חייבת להיות משולבת עם פעילות גופנית מתונה ותזונה מאוזנת.

מרק איווניר התאמת מדרסים
מרק איווניר התאמת מדרסים

מרק איווניר מייסד ומנהל המרכז למדרסים. המקום שמרכז עבורכם את כל מה שצריך לדעת על עולם המדרסים והתאמה אישית של מדרסים לרגל.