מדרסי ג'ל

למידע נוסף השאירו פרטים נוספים

מדרסי ג'לאנשים רבים סובלים מבעיות בכף הרגל שלהם, שבהיעדר טיפול עלולות לגרום לבעיות בריאותיות רבות, כולל יציבה שגויה ונזקים מצטבעים המשפיעים על הגוף.

החדשות המעודדות הן שיש שורה ארוכה של פתרונות ארוכי טווח שיכולים לשפר את המצב, ביניהם מקבלים המדרסים מקום של כבוד. אלו הם אביזרים שאנחנו מכניסים לתוך הנעליים במטרה לשנות את משקל הגוף, לשפר את היציבה, לבלום זעזועים, להעניק לרקמות הגוף הרכות תמיכה, להפחית כאבים ועוד.

חשיבות התאמת מדרסים

מדרסים הם מוצר חובה עבור אנשים הסובלים מבעיות הקשורות לכף הרגל, והבחירה בהם חייבת להתבצע ברצינות ותוך התאמה מלאה לצרכים, לנתונים הגופניים ולדרגת החומרה של הבעיה אצל האדם.

כשזה נוגע לחומר הגלם מהם עשויים המדרסים – משתנה משמעותי שצריך להיכנס לתוך התמונה – הבחירה במדרסי ג'ל יכולה להיות מוצלחת במיוחד.

מדרסי ג'ל: היתרונות

מדרסי ג'ל הם מדרסים המורכבים בחלקם הגדול מג'ל. הם מכילים חומרי גלם נוספים, ובמיוחד קצף, וזאת בשל היתרונות שלו בבלימת זעזועים, המחיר הנוח והאמינות הגבוהה. הבעיה היא שלקצף יש מספר חסרונות, בראשם עומדת העובדה שאורח החיים של המשטח הוא יחסית קצר. הג'ל נכנס לתמונה בנקודה הזו בדיוק בצורה של בועות, הן בועות ג'ל והן בועות אוויר, שמאריכות את חיי המדרס וגם משפרות אותו מבחינת הנוחות.

דוגמא נוספת היא שנהוג להכניס למדרסים רבים שכבה אינטר-בקטריאלית של בד במטרה למנוע תרחישים בהם נוצרים על גבי כף הרגל שלפוחיות כואבות וכן ריחות שפשוט לא יכולים להיות נעימים.

ג'ל הוא חומר נוח לעיבוד, מה שמקל על עיצוב המדרס בדרכים שונות במטרה להתאים אותו באפן אישי מלא לרגל. באמצעות הג'ל ניתן ליצור את המבנה האנטומי הדרוש כך שיעניק את התמיכה הרצויה. זהו חומר נוח מאד למדרך על גביו, כאשר מתכננים את המדרס בצורה מוקפדת, כשיתרונות אחרים יכולים להיות אווריריות יחסית ושמירה על הרגל רעננה לפרקי זמן ארוכים יחסית.

רכישת מדרסי ג'ל

מדרסי ג'ל מציבים את האנשים המצטיידים בהם בנקודת פתיחה טובה, אבל עדיין הם צריכים לשים לב למספר פרמטרים הקשורים למדרס וגם לגורם המייצר אותו. השימוש במונח "מייצר" אינו מקרי כאן, מכיוון שמדרסים רצוי להתאים באופן מלא לרגל ולא בהכרח לרכוש בתור מוצר מדף.

חשוב לבדוק את רמת המיומנות והניסיון של המכון המייצר מדרסים, כיצד מתבצע תהליך ההתאמה ומהן ההתחייבות שלה לגבי טיב המוצר. ברור שמוניטין חיובי וקהל לקוחות נאמן מהווים יתרונות חשובים שמקרבים את הלקוח לעבר הבחירה המוצלחת ביותר של חברה.

הנקודה הכלכלית

יש לבחור את המדרסים בתבונה, וממש לא בטוח שהמחיר צריך להיות המשתנה היחידי שאתם מתבוננים בו. השיקול העיקרי הוא בחירה במדרסים איכותיים המיוצרים ללא דופי, ומחזיקים מעמד לטווח הארוך. לא חסרים כיום מדרסים שמעבר לעובדה שהם לא יעילים, הם עלולים לגרום יותר נזק מאשר להביא לתועלת.

הבחירה במדרסים הכוללים בתוכם ג'ל מעידה פעמים רבות על שילוב נכון של חומרי גלם ועל יתרונות פונקציונליים, אבל עדיין חשוב להתבונן בתמונה המלאה. אם אתם מבינים שנדרש מכם לשלם יותר על מדרס איכותי באמת, תהיה זו המלצה מועילה כן לשקול זאת בחיוב.

אולי יעניין אותך גם:

ענף המדרסים פרוץ והמועצה לצרכנות קוראת להסדרה מהירה

Picture of מרק איווניר התאמת מדרסים
מרק איווניר התאמת מדרסים

מרק איווניר מייסד ומנהל המרכז למדרסים. המקום שמרכז עבורכם את כל מה שצריך לדעת על עולם המדרסים והתאמה אישית של מדרסים לרגל.

מדרסים לסנדלים
מדרסים לסנדלים

כשחושבים על מדרסים לכף הרגל, מתעוררות באופן כמעט אוטומטי מחשבות על נעליים סגורות. אכן, הרוב הכמעט מוחלט של המדרסים מותאמים לנעליים סגורות. אבל, וזה אבל

למאמר המלא »