מדרס רפואי – כיצד מדרס רפואי יכול לסייע בבעיות הבריאותיות שלכם?

למידע נוסף השאירו פרטים נוספים

נדמה כי המון אנשים הגיעו למסקנה אחת, גוף בריא – נפש בריאה. בימים בהם העולם המערבי גורר אתכם למאבק אחר המרדף לאיכות חיים איכותית, בין אם מדובר בצורך לעבוד שעות מרובות ביום, בעבודה פיזית או בעבודה משרדית, או בין אם מדובר בסידורים לא פוסקים שמתחילים בסופר ונגמרים בלאסוף את הילדים מהחוג, נדמה כי המרדף הזה גובה חסרונות רבים. אחד החסרונות, אשר, אנשים רבים יסכימו עליהם, הוא כאבי שרירים. כאבי שרירים יכולים לבוא לידי ביטוי בצורות רבות, ביניהן כאבי גב, כאבי ברכיים, כאבים בצוואר, וכמובן, כאבים בכף הרגל. אחת הדרכים הזולות, היעילות, הפשוטות והנוחות שנמצאו, היא מדרס רפואי.  רוצים לדעת מהו מדרס רפואי? כיצד הוא יכול לסייע לכם גם בבעיות בריאותיות אחרות שלא כוללות כאבי שרירים? כמה הוא עולה? וכיצד מייצרים אותו? נראה שהכתבה הבאה נכתבה בדיוק עבורכם.

מדרס רפואי – מהו מדרס רפואי?

מדרס רפואי הוא ללא ספק המצאה חשובה, אשר, משפרת באופן משמעותי, ואף, משנה את חייהם של אנשים רבים ברחבי הגלובוס.

כאבי שרירים יכולים לבוא לידי ביטוי בצורות רבות, ביניהן כאבי גב, כאבי ברכיים, כאבים בצוואר, וכמובן, כאבים בכף הרגל. אחת הדרכים הזולות, היעילות, הפשוטות והנוחות שנמצאו, היא מדרס רפואי.
קרדיט תמונה: freepik

מדרס רפואי נמצא יעיל לבעיות בריאותיות רבות, אך, אחת הבעיות שאליה מדרס רפואי נמצא יעיל במיוחד, היא בעיה של כאבים בכפות הרגליים. נראה כי כיום, אנשים רבים שיפרו את חייהם באמצעות מדרס רפואי, כאשר, השיפור הזה בא לידי ביטוי בעיקר בבעיות רפואיות, אשר מפריעות לאדם הסובל מהם לנהל אורך חיים תקין, כאשר, הבעיה הרפואית שלו פוגעת באיכות החיים, בדרך שבה הוא עומד, וכמו כן, בקושי רב לבצע תנועות בסיסיות. המון אנשים חושבים שמדובר באיזשהו טרנד זמני, זאת בעקבות הסתכלות מהירה על מדרס רפואי, כשלעצמו, המוצר נראה פשוט, קטן וזול החוצץ בין הרגל לנעל, אך כאשר מדובר על מדרס רפואי, חשוב לזכור, מדרס רפואי מיוצר באופן פרטני לכל אדם, בהתאם לבעיותיו הבריאותיות, גילו, מידת הנעליים שלו וכמו כן, בהתייעצות ובליווי רופא מומחה. כל אלה הופכים את המדרס הזה לחשוב, יעיל לבעיות בריאותיות, וכמו כן, עוזרים לו לפתור כאבים רבים ובעיות רפואיות שונות.

מדרס רפואי – מי זקוק לו ולמי הוא מתאים?

על פי מחקרים רבים שנעשו בנושא, מדרס רפואי יהיה מתאים ויעיל לאנשים, אשר, סובלים מבעיות בריאותיות רבות, החל מכאבים בכפות הרגליים, כאבי שרירים אחרים, חולי סכרת ודורבן. מדרס רפואי יהיה יעיל לאנשים הסובלים מכאבים בכפות רגליים וחיוני מאוד לצורך תיקון היציבה של האדם שמשתמש בו. חשוב לזכור, היעילות של המדרס הרפואי תקפה גם לבעיות רגליים שונות כמו כאבים בירך, בברך ובגיד אכילס. כאבים אלו לרוב ייווצרו מעומס החיים המערביים, מעומס הנוצר בעקבות דריכה מרובה על כפות הרגליים ועמידה עליהם.

מדרס רפואי – כיצד מתאימים את המדרס הזה לכל אדם בצורה אישית?

מדרס רפואי, יהיה מיוצר בצורה אישית כאשר, הוא מיוצר במעבדה עם מכשירים מיוחדים, אשר, מזינים אליהם את הנתונים הספציפייםרוצים לדעת מהו מדרס רפואי? כיצד הוא יכול לסייע לכם גם בבעיות בריאותיות אחרות שלא כוללות כאבי שרירים? כמה הוא עולה? וכיצד מייצרים אותו? לכל אדם שברצונו לקבל מדרס רפואי, זאת תוך התחשבות במצבו הרפואי של האדם, גילו, מידת הנעליים שלו, כל זאת, בהתאם לחוות דעתו של רופא מומחה, אשר, מלווה אותו בכל התהליך על מנת להבטיח כי המדרס הרפואי יעזור במיגור הכאבים בצורה הטובה והיעילה ביותר.  מדרס רפואי מיוצר באופן אישי כדי שהמטופל יהנה מתנועה חלקה, אשר מאופיינת בחוסר כאב ותחושה כללית משוחררת. לאחר קבלת מדרס רפואי, אתם תמשיכו את הטיפול אל מול רופא מומחה, אשר יעקוב אחר הטיפול וייעל אותו במידת הצורך. תמיד ניתן לבצע שינויים במדרס מבחינת המבנה שלו בהתאם לצורך. למשל, הרבה פעמים נשים עושות מדרס רפואי ואז הן נכנסות להריון ובתקופת ההריון הגוף עובר המון שינויים פיזיולוגיים ואז בהתאם לזה גם צריך לשנות את המבנה של המדרס כדי לקבל תמיכה מלאה ולמנוע עומסים על הגוף ככל הניתן.

מהם היתרונות של מדרס רפואי?

מדרס רפואי מביא איתו מגוון רחב של יתרונות. קודם כל, מדרס רפואי עוזר למנוע בעיות רפואיות אורטופדיות כמו בעיות גב, כאביםמדרס רפואי מיוצר באופן אישי כדי שהמטופל יהנה מתנועה חלקה, אשר מאופיינת בחוסר כאב ותחושה כללית משוחררת בעמוד השדרה, תפיסויות, כאבים בכפות הרגליים, בקרסול וכדומה. מדרס רפואי עוזר בין השאר גם לשמור על איזון ולשפר את שיווי המשקל ואת היציבה של הגוף. בעזרת מדרסים אפשר לייעל את תהליכי ההליכה והריצה שלנו, כלומר ללכת מרחקים יחסית גדולים, מבלי לחוש כאבים ברגליים אחרי שאנחנו הולכים הרבה. למשל, אם אתם מתכננים טיול בחו“ל, שווה לרכוש מדרסים רפואיים לפני כן. בין הקבוצות באוכלוסיה להם מומלץ מאוד לרכוש מדרסים רפואיים הם חולי סוכרת, וזאת משום שהמדרסים עוזרים להזרים לכפות הרגליים דם בצורה תקינה. מדרסים רפואיים גם עוזרים למנוע היווצרות של פצעי לחץ ופצעים מסוגים אחרים ואפילו כאשר יש פצעים, הם מסייעים לתהליך ההחלמה שלו. הם מונעים יבלות, בולמים זעזועים ואף מפחיתים את הסיכוי להיווצרות של שברי מאמץ שיכולים לפגוע באיכות החיים שלנו בצורה ניכרת. עבור אנשים הסובלים מכל מיני ליקויים ובעיות במנח של העצמות של כפות הרגליים, מדרסים רפואיים מסייעים לתקן את המנח כמו למשל במצבים של פלטפוס.

איך אבחר מקום מתאים לייצור מדרסים?

בעיקרון יש כמה דרכים לבחור מקום לייצור מדרסים רפואיים. הדרך הראשונה היא לדבר עם אנשים שאתם מכירים שכבר עשו בעצמם מדרסים ונמצאו מרוצים מאוד. דרך שנייה, היא להיכנס לרשת האינטרנט ולנסות להבין האם יש מקומות שבהם אתם יכולים לייצר מדרסים רפואיים בהתאמה אישית בהתאם לאזור המגורים שאתם גרים. חשוב לבדוק לפני שבוחרים מקום קריטריונים כמו טכנולוגיה, חומרי גלם מהם מייצרים את המדרסים, ניסיון, מקצועיות, מחיר, החזר אל מול הביטוח שיש לכם ורק אז להחליט.

Picture of מרק איווניר התאמת מדרסים
מרק איווניר התאמת מדרסים

מרק איווניר מייסד ומנהל המרכז למדרסים. המקום שמרכז עבורכם את כל מה שצריך לדעת על עולם המדרסים והתאמה אישית של מדרסים לרגל.

מדרסים לנעלים
מדרסים ייעודיים לנעלי ברפוט – יש חיה כזאת?

גם בתחום ההנעלה היחפה, יש מקום להתאמה אישית ועידון. בשנים האחרונות צץ טרנד חדש: מדרסים המיועדים במיוחד לנעלי ברפוט. תוספות מיוחדות אלו שואפות לשפר את הנוחות, התמיכה והביצועים תוך שמירה על עקרונות המינימליזם וחופש כף הרגל. במאמר זה נתעמק בתכונות והיתרונות הייחודיים של מדרסים המותאמים לנעלי ברפוט

למאמר המלא »
מדרסים למניעת פציעות
מדרסים למניעת פציעות

מדרסים למניעת פציעות מהווים תרומה שאין להתעלם ממנה. יעילות המדרסים במניעת פציעות הוכחה באמצעות מחקרים המדגישים את תפקידם בהפחתת העומס על הגפיים התחתונות ובשיפור המכניקה של כף הרגל. המדרסים המוכנסים לנעליים תומכים, מפזרים לחץ ומתקנים כל חוסר התאמה בתנוחת כף הרגל. עם זאת, חשוב להיות מודע לכך שמדרסים שלא הותאמו באופן מקצועי עלולים להזיק או להחמיר פציעה קיימת.

למאמר המלא »
body
בעיות אורטופדיות נפוצות

בעיות גוף אורטופדיות עלולות להחליש ולהשפיע על חיי היומיום שלנו. הבנת היסודות של מצבים אלה חיונית בחיפוש אחר טיפול מתאים ושמירה על בריאות מיטבית. במאמר זה, נחקור שבע בעיות גוף אורטופדיות נפוצות ונספק סקירה מקיפה של כל אחת מהן.

למאמר המלא »
להזיע יתר על המידה? לפענח את המסתורין של הזעת יתר

הזעת יתר היא מצב רפואי המאופיין בהזעת יתר מעבר לנדרש לוויסות טמפרטורת הגוף. בעוד שהזעה היא תגובה טבעית לחום או למאמץ גופני, אנשים עם הזעת יתר חווים הזעת יתר אפילו בסביבות קרירות או נוחות. מצב זה יכול להשפיע רבות על איכות החיים של הפרט, ולהוביל למבוכה, אי נוחות וחרדה חברתית.

למאמר המלא »