מדרסים לנעלי עקב

תוכן עניינים
למידע נוסף השאירו פרטים נוספים

מדרסים לנעלי עקבכנשים החיות בעידן המודרני, קשה לנו מאוד לוותר על המראה האלגנטי ועל הגובה שנעל העקב מעניקה לנו, גם כאשר אנו מקריבות את הנוחות שלנו וחשוב מכך, את הבריאות. אנו מוצאות את עצמנו פעם אחר פעם שלא עומדות בפיתוי ורוכשות אחת לכמה זמן נעל עקב נוספת לאוסף שלנו.

למרות העובדה שנעל עקב משפרת את ההופעה החיצונית שלנו, נעילה של נעל עקב לאורך זמן ולעתים קרובות גורמת בטווח הקצר והארוך לנזקים בלתי הפיכים.

יעילות התמיכה של מדרסים לנעלי עקב

מדרסים המותאמים לנעלי העקב מפחיתים את העומס שכן הם מעניקים תמיכה מסוימת, אך עדיין מדובר במנח שאינו טבעי במאת האחוזים לכף הרגל.

מדרסים לנעלי עקב יכולים לסייע להפחית את הסיכוי להיווצרותן של כל אותן בעיות שתוארו לעיל ולספק סוג של תמיכה בסיסית תוך איזון המנח של כף הרגל ושיפור רמת הנוחות תוך כדי ההליכה.

דגשים חשובים להתאמת מדרסים לנעלי עקב

  1. התאימי את המדרסים לנעל העקב שאת מרבה לנעול, שכן כל נעל שונה לחלוטין במבנה שלה.
  2. בחרי במדרסים העשויים מחומרים מאוורריים ודקים שכן לא פשוט להכניס לנעל עדינה שכזו מדרס גס ומסיבי.

אין ספק כי מי שבוחרת לנעול נעליים שטוחות או נעלי נוחות מפחיתה את הסיכונים הקיימים בנעילת נעלי עקב, אך אם את בכל זאת לא מוכנה לוותר על המראה והתחושה שנעלי העקב מעניקות לך, נסי לפחות להפחית את הנזק ככל הניתן. אולי היום את מרגישה חזקה ובטוחה ללכת עם נעלי עקב, אך הנזק שנוצר יכול לצוץ גם עוד שנים רבות קדימה.

 

מרק איווניר התאמת מדרסים
מרק איווניר התאמת מדרסים

מרק איווניר מייסד ומנהל המרכז למדרסים. המקום שמרכז עבורכם את כל מה שצריך לדעת על עולם המדרסים והתאמה אישית של מדרסים לרגל.