מדרסים לבעיות בריאותיות

מדרסים לבעיות בריאותיותהשימוש מדרסים לבעיות בריאותיות יכול להועיל במגוון רחב של מצבים. יש מדרסים שיכולים לסייע לאנשים הסובלים מפציעה כגון נקע בקרסול, יש מדרסים שיכולים לסייע לאנשים הסובלים מכאבים בשל קשת גבוהה בכף הרגל ויש גם מדרסים שיכולים לסייע בהתמודדות עם מגוון בעיות בריאותיות.

באילו בעיות בריאות יחסית נפוצות יש משמעות למדרסים? מלבד תופעות של פציעות, כאבי גב, כאבים בברכיים, יש גם מדרסים לחולי סוכרת ויש גם מדרסים שיכולים להיטיב עם מצבם של אנשים החולים בדלקת מפרקים. אמנם מדרסים לחולי דלקות מפרקים לא יכולים כשלעצמם לרפא באופן מוחלט את הדלקת, אולם הם יכולים לספק תנאים טובים יותר לשיפור במצב והם יעילים מאוד בהרגעת כאב.

מדרסים לבעיות בריאותיות ולחולי סוכרת

החיבור בין מדרסים לבעיות בריאותיות לבין חוליסוכר ת איננו בהכרח מובן מאליו. על פי רוב, עיקר הפוקוס בהתייחסות אל המחלה הזאת נעשה בהקשר לאיזון רמות הסוכר בדם והענקת תשומת לב להיבטים של תזונה. גם פעילות גופנית מתונה מומלצת מאוד לחולי סכרת שכן היא תורמת להורדת רמת הסוכר ויש לה יתרונות רבים נוספים.

בדיוק כאן חשוב לציין את החשיבות של מדרסים עבור חולי סוכרת. עבור חולי סוכרת שנוהגים לעסוק באימון גופני או התעמלות בשל המלצות הרופא, חשוב מאוד להשתמש במדרסים המותאמים לפעילות גופנית. יחד עם זאת, המדרס חשוב ביותר גם לחולים שאינם עוסקים בספורט ואפילו לאלה שנאסר עליהם לעסוק בפעילות מסיבות רפואיות.

חולי סוכרת רבים סובלים מהשפעות המחלה על כפות הרגלים. יש מצב שאותו נהוג לכנות כף רגל סוכרתית, יש כאלה הסובלים מכיבים ופצעים פתוחים בכף הרגל ויש גם מצבי נפיחות, בצקות, דלקות וכאבים. המדרס נועד בין השאר להקל על הרגל, לאפשר חלוקת עומס טובה יותר על כף הרגל, למנוע לחץ.

את המדרסים ניתן למצוא כמועילים מאוד בין אם סובלים כאבים קשים ובין אם רוצים למנוע מלכתחילה כאב, אי נוחות, כיבים ויבלות. שימוש במדרס שמתאים לכף הרגל ולנעלים נוחות שאותם נועדים מועיל מאוד. יש בכך כדי להקטין באופן משמעותי את הסיכוי שיהיה צורך לבצע התערבות ניתוחית ואף לעבור קטיעה של כף הרגל בשל סיבוכי המחלה.

מדרסים לבעיות בריאותיות לחולי דלקות מפרקים

דלקת מפרקים בהחלט עשויה להיות מחלה כרונית, שהשפעותיה הולכות ומתגברות עם חלוף הזמן ועם העלייה בגיל. למרות שמקובל להניח שדלקת פרקים היא מחלה של הגיל המבוגר, יש גם לא מעט אנשים צעירים הסובלים מהשפעות המחלה. בין אם מדובר בחולים צעירים ובין אם מדובר בחולים מבוגרים, מדרסים לחולי דלקות מפרקים יכולים להקל על כאב ולמנוע סבל. מדוע זה קורה? בין השאר משום שניתן להתאים את המדרס בדיוק על פי צרכיו של החולה. מדרס לפי מידה מתייחס להשפעת הדלקת, למקומות הכואבים, למגבלות התנועה.

מדרסים לבעיות בריאותיות מתאימים יכולים להועיל כאשר ישנם כאבים בכפות הרגליים, בברכיים, בגב. מדרסים יכולים למנוע סימפטומים קשים יותר בזכות היכולת לספוג חלק מהזעזועים והעומס שבזמן הליכה, תנועה אפילו עמידה. כדאי לציין שמדרסים מסייעים לחלק מהחולים לשיפור היציבה ומנח כף הרגל. מדרסים יכולים לסייע באותם המצבים שבהם מרגישים שהמפרקים נוקשים ויש חשיבות לפעילות מסוימת ולתנועה בכדי לשפר את זרימת הדם ולחוות הקלה.

בדרך כלל מדרסים לבעיות בריאותיות המוכנים מראש יהיו טובים פחות ועדיף לבחור את הדגמים שמייצרים עבור החולה בהזמנה אישית. מומלץ לעשות זאת במכון אורתופדי המומחה להכנת מדרסים מסוגים שונים, לרבות לאנשים בעלי מגבלות אורתופדיות ולסובלים ממחלות שונות. את אופי המדרס, המבנה, רמת הרכות או הקושי שלו ניתן להתאים להשגת השפעה מקסימלית.

מרק איווניר התאמת מדרסים

מרק איווניר התאמת מדרסים

מרק איווניר מייסד ומנהל המרכז למדרסים. המקום שמרכז עבורכם את כל מה שצריך לדעת על עולם המדרסים והתאמה אישית של מדרסים לרגל.

צרו איתנו קשר

שיקום איברים

שיקום איברים הוא תחום חדש ומרגש ברפואה מודרנית המבטיח התקדמות גדולה בבריאות ובריאות. על ידי שימוש בטכניקות וטכנולוגיה מתקדמות, מדענים מסוגלים לשחזר איברים ורקמות שנפגעו

למאמר המלא »

קידום אתרים לרופאים

המכון לאורטופדיה הוא עמותה ללא מטרות רווח המציעה טיפול אורטופדי לבלתי מבוטחים וללא מבוטחים. לעתים קרובות קשה למצוא את המילים הנכונות לתאר את מה שהמכון

למאמר המלא »

מידע נוסף

שיקום איברים

שיקום איברים הוא תחום חדש ומרגש ברפואה מודרנית המבטיח התקדמות גדולה בבריאות ובריאות. על ידי שימוש בטכניקות וטכנולוגיה מתקדמות, מדענים מסוגלים לשחזר איברים ורקמות שנפגעו

קידום אתרים לרופאים

המכון לאורטופדיה הוא עמותה ללא מטרות רווח המציעה טיפול אורטופדי לבלתי מבוטחים וללא מבוטחים. לעתים קרובות קשה למצוא את המילים הנכונות לתאר את מה שהמכון

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!