מדרסים לילדים – הילדים שלכם סובלים מפלטפוס?

צרו איתנו קשר

מדרסים לילדיםהילדים שלכם מתמודדים עם פלטפוס? חשוב לדעת שכיום יש לא מעט מדרסים לילדים. אז אם גם הילדים שלכם אובחנו עם פלטפוס, חשוב שתמשיכו לקרוא את השורות הבאות. בשורות הבאות נכיר מקרוב את תופעת הפלטפוס על כלל השלכותיה, נכיר את כל אפשרויות המדרסים הקיימות, נעניק מספר טיפים מעשיים לבחירה נכונה של מדרסים איכותיים ונכיר בהבדלים המשמעותיים שבין פלטפוס גמיש לבין פלטפוס קשיח. אז לפני שאתם ממהרים לשלב כל מדרס בנעלי הילדים שלכם, חשוב לדעת שנכון לכתיבת שורות אלה אין רגולציה על תחום המדרסים בישראל. במילים אחרות, כיום יש לא מעט משווקים המציעים מדרסים שאינם איכותיים. מדרסים אלה במקרה הטובה לא יסייעו לשיפור המצב, ובמקרה הפחות טוב אף יח ירו את המצב הקיים. במטרה להימנע מכך, אתם חייבים לדעת לבחור נכון את המדרסים האיכותיים ביותר.

 

הכירו את התופעה – מה זה פלטפוס?

אך ראשית, חשוב לפתוח בהיכרות מלאה עם תופעת הפלטפוס. אנשים רבים כלל לא מכירים את התופעה, אך שכיחותה בקרב כלל האוכלוסיה אינה נמוכה. אחוז האוכלוסיה שסובל מפלטפוס עומד על למעלה מ 15%. מה זה פלטפוס? פלטפוס היא מילה שמקורה בשפה הגרמנית ופירושה רגל ישרה. כף רגל תקינה של אדם שאינו סובל מהתופעה כוללת מעין גשר המחבר בין אזור האצבעות לאזור העקב. מטרת קשת זו היא להעניק את הגמישות הנדרשת להשלמת הליכה נכונה. הסובלים מפלטפוס מתמודדים עם כפות רגליים ישרות, ללא הקשת שציינו. הליכה על כפות רגליים ישרות גוררת זעזועים בכל דריכה, חלוקת משקל לא נכונה ובעיות פרקים שונות. ברוב המקרים, הסובלים מפלטפוס מדווחים עם כאבים באזורי כפות הרגליים, הברכיים והגב. סובלים מפלטפוס ומתמודדים עם הכאבים הללו? חשוב לדעת שיש לא מעט פתרונות עבורכם.

פלטפוס קשיח – הפלטפוס הקשה מבין השניים

רגע לפני שנגע בכל הטיפים המעשיים שיעזרו לכם לבחור נכון מדרסים לילדים ברמת איכות ללא פשרות, חשוב שתכירו בהבדל משמעותי בין פלטפוס קשיח לבין פלטפוס גמיש. פלטפוס קשיח הוא הפלטפוס הקשה מבין השניים והוא כולל כפות רגליים ישרות לחלוטין. פלטפוס קשיח גורם לזעזועים של ממש בכל דריכה, מה שברוב המקרים מוביל לכאבים תדירים באזורי כפות הרגליים, הברכיים והגב. חשוב להדגיש כי גם לבעיית הפלטפוס הקשיח יש לא מעט פתרונות אפשריים. מדרסים ייעודיים לבעיה יסייעו לכם לשפר באופן ניכר את נוחות ההליכה וימנעו לא מעט כאבי גב, ברכיים וכפות רגליים.

 

פלטפוס גמיש – קיימת קשת, אך בשילוב קריסה של הרגל היא לא מתפקדת כראוי

לעומת הפלטפוס הקשיח, הפלטפוס הגמיש נחשב לפלטפוס קל יותר. פלטפוס גמיש הוא מצב בו קיימת קשת קטנה בכף הרגל, אך ברוב המקרים הרגל קורסת פנימה על הקשת ומונעת ממנה לעבוד כראוי. כלומר, למרות שקיימת קשת, הקריסה של הרגל יוצרת מצב דומה לפלטפוס קשיח, במסגרתו לא קיימת קשת כלל. לכן, חשוב לשים לב שגם אם אתם רואים שלילד שלכם יש קשת בכף הרגל, עדיין ייתכן שהוא סובל מבעיית פלטפוס גמיש. מצב זה טוב יותר בהשוואה למצב בו כף הרגל ישרה לחלוטין. לכן, לפני שאתם בוחרים את המדרסים שלכם, חשוב לוודא שאתם בוחרים מדרסים המיועדים לפלטפוס גמיש. אנשים רבים כיום לא מודעים להבדלים בין השניים ובוחרים מדרסים שלא מתאימים למצבם. במקרים אלה או שהמדרס לא יסייע להתמודדות עם הבעיה, או שהוא אף יחמיר אותה.

 

אז איך בוחרים מדרסים לילדים? כל מה שחשוב שתכירו על המדרסים האיכותיים ביותר

אז איך בוחרים נכון מדרסים לילדים? הנה לכם כל הדגשים שיעזרו לכם בכך. ראשית, חשוב לקרוא כמה שיותר חוות דעת אודות כלל המכונים המציעים מדרסים למכירה. מכון שקראתם אודותיו כמות גדולה של חוות דעת חיוביות, כנראה הצליח לספק את מרבית לקוחותיו וייתכן שיצליח לספק גם אתכם. שנית, חשוב לדעת שישנם מכונים שעובדים בשיתוף פעולה עם קופות החולים. מכונים אלה עוברים בדיקות מקצועיות במטרה לוודא שהם אכן מייצרים מדרסים איכותיים ומקצועיים להתמודדות עם כל בעיה. רוצים לבחור נכון? בחרו את המכונים שעובדים בשיתוף פעולה עם קופות החולים. נקודה נוספת היא נקודת האחריות. כיום יש מכונים רבים שמתנערים מכל אחריות על מדרסים לילדים. לעומתם, ישנן מכונים המעניקים שירותי תיקונים ואחריות מלאה על מדרסים לילדים. המכונים שמתנערים מאחריות מעידים על רמת אמונתם במוצר שהם משווקים, לעומתם, אלה המעניקים אחריות מעידים שהם אכן מאמינים באיכות המוצר שהם משווקים.

קראו עוד: מדרסים לפלטפוס המלצות

מדרסים בהתאמה אישית – האפשרות המבוקשת ביותר כיום!

אם לא די בכך חשוב לבחון נקודה נוספת – ייצור עצמי של המדרסים. כיום יש מכונים רבים שמייבאים מדרסים ממדינות רבות בכל רחבי העולם. מכונים אלה יכולים לייבא מדרסים ברמת איכות גבוהה, אך ברוב המקרים הם לא מצליחים להגיע לרמה המקצועית של מכוני מדרסים שמייצרים את המדרסים באופן עצמאי. רוצים לבחור מדרסים לילדים שלכם ללא פשרות? חשוב לוודא שהמקום ממנו אתם רוכשים את המדרסים מייצר אותם באופן עצמאי. מעבר לכך, חשוב לדעת שכיום ישנה אפשרות של ייצור מדרסים באופן מדוייק ומותאם לכפות הרגליים שלכם. האפשרות הטובה ביותר היא לייצר מדרס ייעודי לכל זווית בכף הרגל שלכם. בשנים האחרונות אנשים רבים בוחרים באפשרות זו ומייצרים במיוחד עבור כף הרגל שלם את המדרס המותאם ביותר. אז אם גם אתם לא מוכנים להתפשר על מדרסים לילדים עבור הילדים שלכם, חשוב להקפיד על כלל ההדגשים שהובאו מעלה. הדגשים הללו יבטיחו לכם בחירה נכונה של מדרסים איכותיים ללא פשרות.

מרק איווניר התאמת מדרסים

מרק איווניר התאמת מדרסים

מרק איווניר מייסד ומנהל המרכז למדרסים. המקום שמרכז עבורכם את כל מה שצריך לדעת על עולם המדרסים והתאמה אישית של מדרסים לרגל.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!